Krzesełko HomeGlide – tani sposób na pokonanie schodów

Czy można zachować niezależność w przypadku zmniejszającej się sprawności fizycznej? Tak, i to nawet wtedy, gdy mieszkasz sam w piętrowym domu! Krzesełko schodowe HomeGlide umożliwi Ci bezpiecznie pokonywanie schodów. Siedząc wygodnie na foteliku wjedziesz bez problemu z poziomu parteru na piętro. Dowiedz się więcej o najtańszej na rynku metodzie likwidowania barier architektonicznych.

Tanie krzesełko schodowe Homeglide
Obsługuj krzesełko za pomocą joysticka lub pilota zdalnego sterowania.

Krzesełko HomeGlide – wygoda, bezpieczeństwo i satysfakcja

Jeżeli z trudem poruszasz się po schodach i obawiasz się upadku, rozważ zamontowanie krzesełka HomeGlide, które bezpiecznie dowiezie Cię do celu. Dzięki niemu pokonasz schody, siedząc w komfortowym foteliku, z nogami na podnóżku i rękoma wspartymi na podłokietnikach. Pas bezpieczeństwa zapewni Ci stabilizację podczas jazdy, a rejestratory przeszkód zatrzymają urządzenie, gdy na jego drodze pojawi się jakiś przedmiot, np. balkonik. W naszej ofercie krzesło schodowe HomeGlide jest dostępne od ręki, abyś mógł jak najszybciej zacząć samodzielnie poruszać się po całym domu.

Krzesełko schodowe dla seniorów model Homeglide
Bezpieczne korzystanie ze schodów nigdy wcześniej nie było tak proste!

Uniwersalny sposób na życie bez barier

Likwidowanie barier architektonicznych nie wymaga już przeprowadzania kosztownych remontów, ani rozbudowywania instalacji elektrycznej. Do prawidłowego działania krzesła schodowego HomeGlide wystarczy dostęp do zwykłego gniazdka elektrycznego, do którego należy wpiąć ładowarkę dołączoną do urządzenia. Zobacz, co jeszcze sprawia, że nasza winda krzesełkowa zyskuje uniwersalne zastosowanie w domach osób niepełnosprawnych i seniorów.

Krzesełko dla osób niepełnosprawnych Homeglide - najtańsze na rynku
Krzesełko schodowe HomeGlide zostało stworzone do komfortowego pokonywania schodów.

Krzesło HomeGlide jest:

dostępne dla osób w każdym wieku

Obsługa jeżdżącego fotelika jest tak łatwa, że może z niego korzystać nawet senior w zaawansowanym wieku, który unika nowoczesnych technologii. Aby kierować krzesełkiem przyschodowym, wystarczy użyć joysticka umieszczonego w podłokietniku lub pilota zdalnego sterowania.

wygodne w obsłudze

Nie tylko ze względu na intuicyjność, ale także liczne udogodnienia tj. obracane siedzisko. Jego wykorzystanie zwiększa komfort i bezpieczeństwo podczas siadania oraz schodzenia z krzesełka.

uniwersalne w zastosowaniu

Można je montować na schodach o biegu prostym, lecz czasami sprawdza się także w przypadku schodów zabiegowych. W takiej sytuacji montaż dwóch krzesełek HomeGlide jest tańszy niż założenie jednego krzesełka krzywoliniowego. Polecamy więc to rozwiązanie klientom, którym zależy na zmniejszeniu kosztów zlikwidowania barier architektonicznych. Minimalna szerokość schodów, na których można zamontować urządzenie dźwigowe wynosi 68 cm. Miniwinda domowa może przewozić osoby o wadze sięgającej maksymalnie 125 kg, lecz w razie potrzeby zwiększymy udźwig do 146 kg.

– estetycznie wykonane

Ponadczasowy design sprawia, że fotelik HomeGlide pasuje zarówno do klasycznych, jak i nowoczesnych wnętrz. Jeżeli zależy Ci na tym, by idealnie komponował się z wystrojem Twojego domu, rozważ wybór eleganckiej wersji Extra. Dzięki niej uzyskasz możliwość zamówienia krzesełka chodowe z tapicerką w swoim ulubionym kolorze oraz składanej szyny, która zajmuje mało miejsca.

– najtańsze na rynku – tylko w naszej ofercie!

Krzesełka HomeGlide oferowane przez firmę RAV-NET Rafał Kurzyna (właściciela marki Windy Schodowe) wyróżniają się najniższą ceną w Polsce. Cena ich montażu zależy od takich czynników jak: długość schodów i materiał, z jakiego zostały wykonane, miejsce montażu oraz liczba zamontowanych urządzeń. Jeżeli mieszkasz niedaleko Warszawy i masz drewniane schody o maksymalnej długości 450 cm, to koszt zakupu, dostawy oraz montażu krzesełka wyniesie ok. 11 tys. zł.

Krzesło Homeglide na drewnianych schodach
HomeGlide – najtańsze na rynku krzesełko schodowe

Dofinansowanie na krzesełko HomeGlide

Dotacje na likwidację barier architektonicznych ze środków PFRON obejmują także windy domowe, jakimi są krzesełka schodowe dla niepełnosprawnych. Ceny tych urządzeń można więc dodatkowo obniżyć – nawet o 95%, składając wniosek o dofinansowanie przysługujące osobom niepełnosprawnym. Jeżeli chcesz obniżyć koszty, zadzwoń do nas i zamów bezpłatny kosztorys, a następnie dołącz go do wniosku o dofinansowanie.

Czekamy na Twój telefon pod numerami:
+48 692 44 94 74 | +48 787 986 002 | +48 606 686 002