Od lat zajmujemy się likwidacją barier architektonicznych, które uniemożliwiają swobodne poruszanie się osobom starszym oraz niepełnosprawnym. Problem ten spotyka również osoby, które uległy kontuzji lub są po operacji. Przez co ich motoryka została zaburzona. Niemożność aktywnego uczestniczenia w życiu społecznym i rodzinnym powoduje, że osoby z ograniczeniami ruchowymi stają się powoli z tego życia wykluczone.

Nasz portal to coś więcej niż pokazanie występujących barier architektonicznych w naszym otoczeniu. To również szereg artykułów, które pomogą Państwu w skutecznej i niedrogiej likwidacji barier.  Mogą się one znajdować się zarówno w domu, pracy czy innych miejscach użytku publicznego. Staramy się pomóc wszystkim, którzy zetknęli się z tym problemem, aby w miarę możliwości umożliwić im łatwiejsze pokonywanie barier architektonicznych.

Wierzymy, że przedstawione przez nas artykuły spotkają się z szerokim gronem odbiorców. Zachęcą także Państwa do pomocy przy niwelacji barier architektonicznych. Zachęcamy również do aktywnego komentowania oraz dzielenia się własnymi opiniami i historiami.

Serdecznie zapraszamy do czytania naszego bloga.

 

Kategorie na blogu