Często zdarza się, że opisy techniczne nie pokazują w pełni funkcjonalności oferowanych przez nas urządzeń. Nie da się pokazać parametrów technicznych krzesełek schodowych, schodołazów, platform schodowych a także podnośników rehabilitacyjnych i pionowych używając wyłącznie słów. Nie ilustrują one w pełni wyglądu poszczególnych urządzeń czy też dostępnych opcji. Wychodząc naprzeciw Państwa oczekiwaniom, publikujemy galerię zdjęć naszych produktów w aranżacjach domowych. Dzięki temu mają Państwo okazję obejrzeć szczegóły każdego urządzenia. Można zobaczyć różne opcje montażu, porównać poszczególne modele oraz wyobrazić sobie, jak mogą prezentować się w Państwa domu.

Jeden obraz jest wart więcej niż 1000 słów – stosując to znane wszystkim powiedzenie prezentujemy Państwu poniżej galerię zdjęć pokazujących urządzenia o których piszemy w artykułach na naszej stronie.

Windy dla niepełnosprawnych – przegląd oferty na zdjęciach

Pokonywanie schodów w domu
Krzesełko schodowe Otolift Modul AIR – najnowocześniejsze tego rodzaju urządzenie

Urządzenia służące do likwidacji barier podlegają ciągłemu rozwojowi. Staramy się zamieszczać tutaj zdjęcia pokazujące zarówno najnowsze jak i te najbardziej popularne rozwiązania.

Poniżej prezentujemy wszystkie modele urządzeń dźwigowych dla niepełnosprawnych, które są obecnie dostępne w naszej ofercie. W przypadku części z nich istnieje możliwość wyboru koloru i rodzaju tapicerki lub zamówienia dodatkowych opcji. Dzięki temu można dopasować konkretne urządzenie do swoich wymagań i zwiększyć komfort użytkowania windy schodowej. Niezależnie od tego, który model Państwo wybiorą, zawsze warto starać się o uzyskanie dofinansowania na likwidację barier architektonicznych ze środków PFRON. Przysługuje ono na wszystkie urządzenia, których zdjęcia znajdują się na tej stronie i może obniżyć koszty nawet o 60% – 85%.

Bezpłatna wycena urządzeń dźwigowych z galerii

Każdą z prezentowanych przez nas wind dla niepełnosprawnych mogą Państwo zamówić, kontaktując się z przedstawicielami firmy RAV-NET Rafał Kurzyna (właściciela marki Windy Schodowe), którzy czekają na Państwa telefon pod numerami: +48 692 44 94 74; +48 698 132 056; +48 606 686 002 lub e-mail (windy.schodowe.biuro@gmail.com). Nasi eksperci doradzą Państwu, który model urządzenia będzie najlepiej odpowiadał Państwa potrzebom oraz udzielą szczegółowych informacji na temat interesującego Państwa produktu – wystarczy podać jego nazwę lub numer zdjęcia zamieszczonego w poniższej galerii. Na Państwa życzenie możemy też przygotować bezpłatną wycenę zakupu i montażu wybranej windy, która jest niezbędna do uzyskania dofinansowania.

Zapraszamy do obejrzenia galerii i kontaktu z naszymi ekspertami!