Ograniczają Cię schody? Poznaj nowoczesne krzesełko schodowe Otolift Air

Uciążliwe wchodzenie i schodzenie po schodach  jest problemem dla tysięcy osób w całej Polsce. Z wiekiem nasza sprawność ruchowa znacznie się pogarsza. Nabyte choroby lub niepełnosprawność – uniemożliwiają lub znacznie ograniczają pokonywanie przez nas schodów. Jak zlikwidować barierę architektoniczną, która ogranicza Twoje codziennie życie? Co zrobić, aby móc swobodnie poruszać się po własnym domu?  Rozwiązaniem tego problemu są coraz bardziej popularne krzesła schodowe. Nie pozwól, aby miejsce Twojego zamieszkania odebrało Ci pełną swobodę i radość z życia. 

Urządzenie dopasowane do Twoich potrzeb

Krzesełko schodowe dla osób starszych to coś więcej niż urządzenie dźwigowe do pokonywania schodów. To szansa na powrót do komfortowego i niezależnego życia – bez przeszkód i barier. Nie musisz rezygnować z codziennych nawyków, bliskości przyjaciół i własnych zainteresowań. Rynek oferuję coraz więcej urządzeń dźwigowych, udoskonalając je i dając Ci wybór. Wybór urządzenia, dopasowanego do Twoich potrzeb, budżetu oraz miejsca instalacji. W niniejszym artykule, przedstawimy nowoczesne krzesełko schodowe Otolift Air.

Nowoczesne krzesełko schodowe –  Otolift Air

Windy schodowe jak wszystkie urządzenia na rynku są ciągle udoskonalane, tak aby sprostać oczekiwaniom najbardziej wymagających użytkowników. Takim urządzeniem jest Otolift Modul Air, po intensywnych badaniach i testach, została opracowana najcieńsza pojedyncza szyna wśród krzesełek schodowych. Winda schodowa Otolift Air jest przystosowana do instalacji na schodach krzywoliniowych. A innowacyjna technologia „Reverse Drive”, umożliwi instalacje krzesełka nawet na bardzo wąskich schodach.

Charakterystyka Otolift Modul Air

Eleganckie krzesełko schodowe Modul Air zaprojektowane pod wpływem nowoczesnego wzornictwa, odznacza się prostotą oraz funkcjami gwarantującymi bezpieczeństwo. Najcieńsza szyna jest niemalże niewidoczna na schodach, a dyskretne krzesełko, nie zajmuje wiele miejsca. Te cechy zapewniają, że nie tylko Ty, ale członkowie Twojej rodziny lub goście będą mogli bez przeszkód korzystać ze schodów.

Zalety Otolift Modul Air:

  • Najcieńsza pojedyncza szyna,
  • Technologia 'Reverse Drive’ – podczas jazdy windą, możesz przemieszczać się częściowo lub całkowicie tyłem. Idealnie rozwiązanie w przypadku bardzo wąskich schodów!
  • Automatyczne siedzenie obrotowe (jako opcja dodatkowa)
  • Możliwość wyboru koloru tapicerki,
  • Automatycznie składany podnóżek,
  • Elegancka, komfortowa i zajmująca niewiele miejsca winda schodowa – będzie pasowała do najbardziej wymagających wnętrz.

Obsługa krzesełka

Przygotowaliśmy dla Ciebie, krótką instrukcję krzesełka schodowego. Używanie tego typu urządzeń jest bardzo proste i przyjemne, zobacz jak to wygląda na poniższym schemacie.

Kontakt

Jeśli zainteresowało Cię urządzenie Otolift Air, lub szukasz innego rozwiązania do pokonania bariery architektonicznej – skontaktuj się z nami. Z chęcią pomożemy Ci w wyborze odpowiedniego urządzenia.

Telefon: +48 692 44 94 74 | :+48 698 132 056 | +48 606 686 002
Adres e-mail: zapytanie@windy-schodowe.pl

Podobne urządzenia