Podnośnik rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych

Opiekujesz się osobą starszą lub niepełnosprawną, która wymaga codziennej pomocy? A może sam jesteś osobą niepełnosprawną i szukasz urządzenia, które pomoże Tobie i Twoim bliskim w codziennym funkcjonowaniu? Podnośnik rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych to uniwersalne urządzenie ułatwiające życie. 

Podnośnik ścienny

Zastosowanie podnośnika rehabilitacyjnego dla niepełnosprawnych LeviCare Q140

Podnośnik rehabilitacyjny to wielozadaniowe urządzenia, które pomaga w przemieszczeniu się osób z ograniczeniami ruchowymi. Zwiększa niezależność i podnośni komfort życia zarówno osób niepełnosprawnych jak i ich opiekunów. Obsługa podnośnika nie wymaga wysiłku fizycznego i możliwa jest za pomocą pilota sterującego.

  • Podnośnik umożliwia szybkie i łatwe podniesienie osoby z pozycji leżącej i usadowienie jej np. na wózku inwalidzkim lub muszli ustępowej
  • Wykorzystanie urządzenia w łazience – umożliwia przenoszenie osoby niepełnosprawnej do wanny lub pod prysznic (podnośnik charakteryzuje się wysoką klasą szczelności)

Podnośnik rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych

Podnośnik rehabilitacyjny LeviCare:

  • Jeden podnośniki w kilku pomieszczeniach – dzięki montowaniu podstaw podnośnika w różnych pomieszczeniach w łatwy sposób przeniesiesz podnośnik do innego miejsca (np. z sypialni do łazienki). Montaż podstaw jest szybki i bezproblemowy a dzięki specjalnym słupkom – nawet słabe ściany nie będą przeszkodą do jego instalacji.
  • Podnośnik rehabilitacyjny jest odporny na kontakt z wodą – możesz używać go w łazience do przenoszenia osoby niepełnosprawnej do wanny lub prysznica.
  • Jest idealną alternatywą dla podnośników jezdnych – nie wymaga przebudowania całego mieszkania i pozbywania się progów oraz wąskich drzwi!
  • Jeśli mieszkasz w domu gdzie do pokonania są również schody – świetnym dopełnieniem do podnośnika rehabilitacyjnego jest krzesełko schodowe, o którym przeczytasz w naszym artykule – Krzesełka schodowe dla niepełnosprawnych

Podnośnik rehabilitacyjny dla niepełnosprawnych

Dane techniczne podnośnika LeviCare Q140

Maksymalne obciążenie: do 140 kg
Promień obrotu urządzenia: od 0° do 180°
Zasięg ramienia: od 940 mm do 1340 mm
Wysokość podnoszenia/opuszczenia: maksymalnie 580 mm/minimum 500 mm
Wysokość urządzenia: 735 mm
Waga urządzenia: 14 kg
Cykl pracy: 10% lub 1 minuta pracy ciągłej, a następnie 9 minut przerwy

Koszty zakupu

Koszt zakupu podnośnika rehabilitacyjnego LeviCare Q140 zaczyna się od 6 500 zł do 7 600 zł brutto. Cena zależy m.in. od wyboru zestawu. Przypominamy, że na zakup urządzeń dźwigowych przysługuje dofinansowanie ze środków PFRON! Szczegóły na temat dofinansowań można znaleźć na naszej stronie (kliknij w link).

Masz pytanie lub jesteś zainteresowany zakupem urządzenia?
Zadzwoń:  692 44 94 74 
lub napisz: zapytanie@windy-schodowe.pl