Dlaczego warto kupić krzesełko schodowe Acorn Superglide 130?

Likwidacja barier w piętrowym domu, pozwala osobie starszej lub niepełnosprawnej być niezależną w zakresie poruszania się między kondygnacjami. Sposobem na uzyskanie takiej samodzielności, jest montaż krzesełka schodowego. Dziś chcemy pokazać Państwu, dlaczego model Acorn Superglide 130 cieszy się tak dużą popularnością wśród naszych Klientów.

Dystrybutor krzesełek schodowych

Nasza firma od ponad 10 lat specjalizuje się w dystrybucji oraz montażu urządzeń likwidujących bariery architektoniczne. Od lat doradzamy, pomagamy w wyborze urządzeń dla niepełnosprawnych, montujemy windy i krzesełka schodowe, a do tego uczymy, jak prawidłowo obsługiwać dany sprzęt. W efekcie stworzyliśmy listę 11 korzyści zastosowania krzesełka schodowego Acorn Superglide 130 (każda zaleta jest przypisana konkretnemu punktowi). Dziś chcemy się podzielić z Państwem tą listą. Jeśli jesteś osobą ograniczeniami ruchowymi albo opiekujesz się osobą starszą bądź niepełnosprawną – ten artykuł z pewnością Cię zainteresuje. Nawet jeśli już masz w domu ten model krzesełka bądź dopiero zastanawiasz się nad jego zakupem – sprawdź, co potwierdza jego skuteczność.

krzesełko Acorn Superglide 130

0 – czyli zero zwrotów i reklamacji

W ostatnim roku nie mieliśmy ani jednego zwrotu, bądź reklamacji tego modelu krzesełek. To idealnie oddaje obraz tego, że sprzęt dobrze się sprawdza, a my podchodzimy do doradzania naszym Klientom w sposób indywidualny i fachowy. Stawiamy na uczciwą sprzedaż. Wiemy, kiedy zaproponować właśnie ten model krzesełka, a kiedy zaoferować naszym Klientom inne rozwiązane. Zdajemy sobie również sprawę z tego, że każde urządzenie mechaniczne może się zepsuć – po to jest serwis oraz czas gwarancji. W przypadku tych krzesełek schodowych możemy z czystym sumieniem przyznać, że w ostatnim roku nie było na nie żadnej reklamacji. Na ten zerowy zwrot urządzenia wpłynęła zarówno jakość montażu, jak i samego urządzenia.

1 – czyli pierwsze miejsce wśród krzesełek schodowych w Polsce

Krzesełko Acorn Superglide 130 zasłużyło na miano najlepszego urządzenia schodowego dla niepełnosprawnych. Jest uniwersalne, jakościowe, niezawodne i proste w obsłudze. Nie można wskazać lepszego i bardziej konkurencyjnego urządzenia. Na popularność modelu Superglide 130 wpływa nie tylko zadowolenie Klientów, ale również liczba realizacji oraz globalnej sprzedaży przedsiębiorstwa Acorn. Cieszymy się, że możemy być dystrybutorem tego typu urządzeń, ponieważ mamy pewność, że oferujemy naszym Klientom sprawdzony i niezawodny sprzęt.

2 – czyli dwa dni na realizację

Tak, to prawda! W ciągu 2 dni od momentu pierwszego kontaktu możemy przeprowadzić montaż krzesełka w domu Klienta. Posiadamy te urządzenia w magazynie, dlatego, gdy sytuacja wymaga natychmiastowego działania, jesteśmy w stanie pomóc naszym Klientom. Wówczas przy pierwszym kontakcie prosimy o dosłanie zdjęć schodów. Może się to odbyć drogą mailową lub przez aplikację Whatsapp, Facebook, Messenger – tak, jak będzie najwygodniej naszym Klientom. Na podstawie zdjęć możliwe jest wykonanie wyceny. Następnie umawiamy przez telefon kwestie techniczne i finansowe, a następnego dnia możemy wykonać instalację.

3 – czyli trzy lata gwarancji

Jako jedyna firma w Polsce, nasze przedsiębiorstwo daje 3-letnią gwarancję dla odbiorcy indywidualnego na krzesełko schodowe. Oprócz tego zabezpieczenia, podpowiadamy naszym Klientom, w jaki sposób eksploatować dane urządzenie. Zwracamy również uwagę na to, by regularnie przeprowadzać kontrolę i serwis krzesełka schodowego. Raz na rok należy serwisować urządzenie, a raz na 3-4 lata wymienić w nim akumulatory. Korzystanie z krzesełka zgodnie z instrukcją pozwala naszym Klientom cieszyć się ze specjalistycznego i bezpiecznego sprzętu przez wiele lat.

4 – czyli cztery warianty montażu

W ramach świadczonych przez nas usług montażowych oferujemy 4 warianty zainstalowania krzesełka schodowego:

  1. Na zewnątrz – krzesełko schodowe Acorn Superglide 130 może być zamontowane na zewnętrznych schodach w przestrzeniach prywatnych, firmowych lub publicznych. W wersji zewnętrznej urządzenia i szyny są bardziej zabezpieczone i szczelne.
  2. Wewnątrz – częstym wariantem jest montaż krzesełek schodowych w środku piętrowych budynków. Dzięki temu osoba starsza, ograniczona ruchowo lub niepełnosprawna, może przemieszczać się bez problemu pomiędzy kondygnacjami, chcąc dostać się np. do łazienki na piętrze. W wersji wewnętrznej mamy dostępny zawias, który umożliwia montaż w miejscu, gdzie szyna na stałe nie może zostać zamontowania ze względu na inne obiekty przed schodami (np. w sytuacji, gdy przeszkodę stanowią drzwi lub korytarz – wówczas zawias podnosi do góry dolną końcówkę szyny).
  3. Po prawej stronie schodów patrząc z dołu.
  4. Po lewej stronie schodów patrząc z dołu.

Montaż krzesełka schodowego Acorn Superglide 130 jest kwestią indywidualną. Możemy na przykład zamontować szynę do ściany, dostosować ją do liczby i wysokości stopni bądź znaleźć inne rozwiązanie, które będzie najwygodniejsze dla naszych Klientów. Znamy to urządzenie, mamy odpowiednie doświadczenie i umiejętności, ponieważ w naszej dotychczasowej pracy wykonaliśmy setki tego typu realizacji.

5 – czyli opinie na piątkę

W codziennej pracy zależy nam na zadowoleniu naszych Klientów. Sposób obsługi sprawia, że utrzymujemy z nimi długotrwałe relacje. Staramy się pomagać Klientom, często szczerze mówimy, że dane urządzenie nie sprawdzi się w danych warunkach i warto z niego zrezygnować na rzecz innego. Potwierdzeniem naszego podejścia są opinie w sieci – zarówno w mediach społecznościowych, jak i w wyszukiwarce Google. Najwyższą oceną jest 5 gwiazdek, które często przydzielają nam nasi klienci, za co jesteśmy ogromnie wdzięczni.

6 – czyli sześć metrów długości szyny

6 metrów to określona przez producenta maksymalna długość szyny jezdnej w krzesełku schodowym Acorn. Nasze przedsiębiorstwo doradza najlepsze rozwiązania, biorąc pod uwagę maksymalne obciążenie i kąt nachylenia konkretnych schodów. Standardowo krzesełko jest dostarczane z szyną o długości 5 metrów, ale w zależności od potrzeb możemy je dociąć lub przedłużyć.

7 – czyli możliwość korzystania z krzesełka siedem dni w tygodniu

Z krzesełek schodowych Acorn można korzystać 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę, 365 dni w roku. Urządzenia dają komfort użytkowania, możliwość korzystania z każdej kondygnacji i niezależność, której tak potrzebują osoby ograniczone ruchowo, niepełnosprawni, starsi, a także ich opiekunowie. Krzesełkiem schodowym można przejeżdżać nawet 10 razy dziennie. Problem z przemieszczaniem się pomiędzy piętrami jest zlikwidowany dzięki sprawdzonym rozwiązaniom, które doradza nasza firma.

8 – czyli maksymalnie osiem godzin montażu

8 to maksymalna liczba godzin, która jest potrzebna do montażu krzesełka schodowego Acorn. Instalacja będzie mogła przebiec szybciej, gdy wcześniej zmierzymy schody lub otrzymamy szczegółowe informacje od Klientów. Zazwyczaj montaż krzesełka schodowego trwa od 3 do 4 godzin, jednak w trudniejszych warunkach może przebiegać do 8 godzin.

9 – czyli dziewięć osób pracujących w naszej firmie

Ta liczba i z pozoru niewielka firma to ogromny plus naszego przedsiębiorstwa. Oferujemy konkurencyjne ceny, ponieważ nie mamy wysokich kosztów utrzymania firmy. Jednocześnie dbamy o stały kontakt z Klientami, zawsze odpisujemy na wiadomości, odbieramy telefony i oferujemy swoją pomoc nawet w weekendy. Cieszymy się, że jesteśmy małą, ale szybko reagującą na problemy i potrzeby Klientów firmą.

10 – czyli ponad dziesięć lat na rynku

Wieloletnie doświadczenie na rynku i kierowanie się wyznaczonymi wartościami sprawiło, że mamy ugruntowaną pozycję. Często zgłaszają się do nas klienci, którzy zakupili krzesełka schodowe od innego dystrybutora i zostali pozostawieni sami sobie… My nie tylko profesjonalnie doradzamy, ale również świadczymy serwis i pomoc na każdym etapie współpracy. Oferujemy również naprawy pogwarancyjne.

acorn superglide 130 na schody

Znamy branżę urządzeń dla niepełnosprawnych, dobrze się w niej czujemy oraz cieszymy się, że możemy dzięki pracy pomagać innym ludziom.

Najczęściej zadawane pytania dotyczące krzesełka schodowego Acorn Superglide 130

  1. Ile trwa montaż krzesełka schodowego Acorn Superglide 130?

Standardowo montaż tego modelu krzesełka trwa od 3 do 4 godzin. W trudniejszej przestrzeni lub schodach z metalu bądź kamienia montaż może trwać maksymalnie do 8 godzin.

  1. Na ile lat udzielana jest gwarancja na krzesełko schodowe Acorn Superglide 130?

Jako jedyna firma w Polsce udzielamy 3-letniej gwarancji na krzesełka schodowe Acorn Superglide 130 (tylko dla Klientów indywidualnych).

  1. Czy szyna dla krzesełka schodowego Acorn Superglide 130 może być dłuższa niż 6 metrów?

Tak. Nasi specjaliści są w stanie dostosować sposób montażu i parametry techniczne do indywidualnych potrzeb Klienta oraz uwarunkowań przestrzeni. Możemy zarówno przedłużyć, jak i skrócić szynę. Tam, gdzie inne firmy i montażyści widzą problemy – my szukamy rozwiązań.