Winda krzesełkowa – odsprzedaż w praktyce

Platformy i windy krzesełkowe są niezastąpione w budynkach, w których zachodzi konieczność trwałego zlikwidowania  bariery architektonicznej. Czasami przestają być jednak potrzebne – np. wtedy, gdy stan zdrowia osoby korzystającej z urządzenia się poprawi lub rodzina zdecyduje się na przeprowadzkę. W takich sytuacjach warto skontaktować się ze skupem używanych krzesełek schodowych.

Z artykułu dowiesz się:

  • które rodzaje używanych wind krzesełkowych (i nie tylko) możesz odsprzedać,
  • co możesz zrobić, aby uzyskać nową windę schodową krzesełkową lub platformę za niższą cenę,
  • kiedy warto skorzystać ze skupu wind,
  • jak wyglądają urządzenia dostępne w odsprzedaży.
Jak odsprzedać krzesełko schodowe / windę krzesełkową?
Skup wind schodowych w praktyce

Skup wind krzesełkowych – kiedy warto z niego skorzystać?

Oferta używanych krzesełek oraz platform przyschodowych powinna Cię zainteresować, jeśli chcesz:

  • kupić windę krzesełkową za niższą cenę,
  • sprzedać urządzenie, które przestało być potrzebne.

Czasami nagłe pogorszenie się stanu zdrowia lub wypadek sprawiają, że stajesz przed koniecznością natychmiastowego zakupu krzesełka. Może się jednak okazać, że nie dysponujesz oszczędnościami, które wystarczyłyby na pokrycie wszystkich kosztów tego typu inwestycji. W takiej sytuacji warto sprawdzić, czy w ofercie skupu pojawiło się używane urządzenie w niższej cenie. Możesz także skorzystać z opcji odkupienia windy krzesełkowej, która pozwoli Ci uzyskać zwrot części kosztów. Rozważ skorzystanie z tego rozwiązania, jeżeli planujesz przeprowadzkę lub dzięki rehabilitacji odzyskałeś sprawność fizyczną.

Odsprzedaż krzesełek schodowych
Wymieniamy używane windy krzesełkowe na nowe w rozliczeniu.

Odsprzedaż windy krzesełkowej – warunki

Skup używanych urządzeń obejmuje tylko krzesełka i platformy schodowe na torze prostoliniowym. Nie odkupujemy od klientów podnośników pionowych ani urządzeń krzywoliniowych, które wymagają indywidualnego dopasowania toru jezdnego do kształtu schodów. Chętnie natomiast nabędziemy używane krzesełko schodowe Acorn lub platformę przyschodową Extrema Logic. Jeżeli masz w domu uszkodzony model krzesełka, do którego nie są już produkowane części zamienne, możemy go wymienić na nowe urządzenie. Starą windę krzesełkową odbierzemy od Ciebie w rozliczeniu, co pozwoli obniżyć koszty zakupu nowoczesnego i w pełni sprawnego fotelika.

Winda krzesełkowa
Skupujemy używane krzesełka i platformy schodowe na torze prostym.

Co wyróżnia używane krzesełka schodowe ze skupu?

Na pierwszy rzut oka urządzenia te nie różnią się niczym od nowych wind krzesełkowych. Każde z nich charakteryzuje się estetycznym wyglądem oraz zachowaniem pełnej funkcjonalności. Sprzedawane przez nas prostoliniowe foteliki samobieżne oraz platformy są sprawne i mogą z powodzeniem spełniać swoją funkcję przez wiele lat. Każda winda schodowa krzesełkowa dostępna w skupie została zregenerowana i dokładnie sprawdzona przez inżynierów z firmy Rav-Net (dotyczy to także używanych platform schodowych). Sprzedajemy tylko urządzenia od renomowanych producentów – jesteśmy pewni ich jakości, dlatego dajemy gwarancję na wszystkie krzesła schodowe – niezależnie od daty produkcji.

Cena windy krzesełkowej
Zakup 2 używanych krzesełek prostoliniowych Acorn to podwójna oszczędność.

Odkupienie windy krzesełkowej szansą na Twój zysk

Marka Windy Schodowe ma w swojej ofercie szeroki wybór nowych urządzeń prosto- i krzywoliniowych. Niektóre rodzaje wind mogą być jednak stosowane zamiennie – na schodach zabiegowych korzystniejsze cenowo będzie założenie 2 krzesełek prostych niż 1 na torze krzywym. Takie rozwiązanie sprawdzi się w przypadku osób, które są w stanie bez wysiłku pokonywać trasę pomiędzy obydwoma urządzeniami. Jeżeli już w chwili montażu zakładasz, że w długiej perspektywie czasowej windy mogą stać się niepotrzebne, wybierz modele krzesełek prostoliniowych Acorn. Gdy zdecydujesz się na ich usunięcie, będziesz mógł odzyskać część kosztów inwestycji, sprzedając krzesełka do naszego skupu. W przypadku wyboru innych modeli wind krzesełkowych ich późniejsze zbycie może nie być możliwe.

Rozważ odsprzedaż używanego krzesełka schodowego lub platformy także wtedy, gdy zdecydujesz się na zamontowanie nowoczesnej windy dla seniora Stiltz.

Zobacz, jak wygląda w praktyce korzystanie z dwóch krzesełek prostoliniowych zamiast jednego krzywoliniowego. 

Chcesz odsprzedać windę krzesełkową? A może jesteś zainteresowany zakupem używanego krzesełka schodowego w korzystnej cenie? Skontaktuj się z nami, aby otrzymać indywidualnie dopasowaną ofertę!