Krzesełka schodowe krzywoliniowe

Krzesełka schodowe krzywoliniowe dają przyszłemu użytkownikowi nie tylko możliwość dopasowania toru jezdnego, idealnie do jego schodów, ale także wyboru wśród wielu dostępnych opcji. Można wybrać kolor tapicerki na siedzisku, kolor szyny, udźwig (130 lub 150 kg), pozycję joysticka (na prawym lub lewym podłokietniku), sposób zakończenia toru jezdnego. Oto sposoby zakończenia toru na górnym końcu szyny:

1

A tu możliwości zakończenia toru na dole (pierwsze dwa szkice przedstawiają składaną szynę – montowaną w przypadku, gdy przed schodami jest mało miejsca):

2

Tor jezdny w przypadku krzesełek krzywoliniowych jest każdorazowo projektowany, na wymiar konkretnych schodów (stąd brak na rynku urządzeń używanych,  tego typu). Tapicerkę można wybierać zarówno pod względem materiału, jak i koloru z jakiego ma być uszyta.

4

Poza wyżej wymienionymi opcjami można również zamówić kilku punktowe pasy bezpieczeństwa, to szczególnie ważne w przypadku osób, które mają problem z kręgosłupem, elektrycznie obracane siedzisko, elektryczną blokadę (jeżeli krzesełko znajduje się np. na klatce schodowej, to użytkownik posiada kluczyk, odblokowujący urządzenie, nikt poza nim nie będzie z niego korzystał). Jak widać, możliwości jest wiele, krzesełko schodowe można nie tylko dopasować do indywidualnych potrzeb, ale również wkomponować w wystrój pomieszczenia. Zapraszamy również do obejrzenia naszych filmów na YouTube, na których zobaczą Państwo działanie krzesełka schodowego „na żywo” – https://www.youtube.com/user/windyschodowe/videos