Niepełnosprawne mamy zasługują na szczególną uwagę

Mother-wheelchair

Zbliża się Dzień Matki. Szykując upominek dla niej, weźcie pod uwagę jej potrzeby. Nikt nie potrzebuje 3 żelazek ani 5 kremów przeciwzmarszczkowych. Postarajcie się, żeby prezent trafił w jej gust i żeby miło wspominała ten dzień. Są jeszcze 2 tygodnie na przygotowanie prezentu dla tej wyjątkowej kobiety w życiu każdego z nas.

Niepełnosprawne mamy zasługują na szczególną uwagę. Im było trudniej wychowywać dzieci, miały na swojej drodze więcej przeszkód do pokonania. Niech poczują się wyjątkowo w ten dzień. Niech czują, że warto było podjąć wysiłek. Niech czują się wyjątkowe i niech to uczucie trwa, nie tylko jeden dzień w roku, ale przez cały rok a najlepiej przez całe życie.

Pewną formą niepełnosprawności jest również wiek – nasi rodzice seniorzy zmagają się z różnego rodzaju schorzeniami – pamiętajmy, że istnieją proste i skuteczne sposoby, aby pomóc im poruszać się po domu łatwiej i bezpieczniej – jako przykład podajemy chociażby krzesełko schodowe dla seniorów – patrzcie na filmik zamieszczony pod tekstem.

Napiszcie nam co planujecie dla swoich mam, może będziecie inspiracją dla naszych czytelników.