Windy dla niepełnosprawnych – pliki cad

Dzisiejszy wpis dedykujemy architektom i projektantom, pracującym nad likwidowaniem barier architektonicznych. Informujemy, że specjalnie dla Was są udostępniane pliki CAD z gotowymi rysunkami technicznymi platform schodowych, krzesełek schodowych, podnośników pionowych. Są one zwymiarowane, tak że nie pozostaje nic innego jak tylko korzystać z nich i likwidować otaczające nas bariery architektoniczne.

Pliki CAD można bezpłatnie pobierać ze strony http://www.windy-schodowe.pl/ciekawostki/43/krzeselka-platformy-schodowe-pliki-cad/

Winda DWG dla niepełnosprawnych, plaplatforma - rysunki

Pliki te są w formatach DXF, DWG, czyli do pracy w AutoCAD.  Możliwość bezpłatnego pobierania i wykorzystywania tych plików ułatwi pracę zarówno projektantom, jak i architektom oraz życie wszystkim osobom zmagającym się z barierami architektonicznymi, zarówno niepełnosprawnym jak i ich opiekunom.

Stronę tę można również pokazać na zebraniu wspólnoty mieszkaniowej lub w spółdzielni, podczas rozmów o planach modernizacji budynków.  Na podstawie rysunków technicznych, zarządca nieruchomości będzie mógł w łatwy sposób wybrać optymalne urządzenie do danych schodów.