Możliwości zakupu krzesełek schodowych za niższe kwoty

Dobrze jest być zdrowym, pięknym i bogatym. Co zrobić w sytuacji, kiedy los nam poskąpił tych cech? O gustach się nie dyskutuje, więc skupmy się na zdrowiu i finansach. Nieszczęścia chodzą parami, więc kiepskie zdrowie często wiąże się ze słabą kondycją portfela. Żadna nowość prawda?

Na szczęście popyt wymusza ruchy na rynku i firmy oferujące urządzenia ułatwiające życie starszym i niepełnosprawnym, proponują korzystne rozwiązania. Np. Sprzedaż używanych krzesełek schodowych. O krzesełkach już pisaliśmy, teraz skupimy się na fakcie, że używane krzesełka są bardzo korzystne z ekonomicznego punktu widzenia, są średnio o 50% tańsze niż nowe.

Są równie bezpieczne – przechodzą szczegółową kontrolę, zanim zostaną zakwalifikowane do ponownego montażu, mają również wymieniane akumulatory. Są identyczne wizualnie – mają montowane zupełnie nowe siedziska, nie mają żadnych rys, czy przetarć na tapicerce.

Używane krzesełka schodowe i krzesla-schodowe.pl – pod tymi linkami można zobaczyć urządzenia montowane w polskich domach. Nie stylizowane, katalogowe zdjęcia, ale przykłady konkretnych realizacji.

Na YouTube, można obejrzeć też sposób działania krzesełka schodowego – filmik publikujemy dzięki uprzejmości p. Rafała Kurzyny. Jeżeli jesteście zainteresowani tym urządzeniem lub macie dodatkowe pytania, dzwońcie na 692 44 94 74, pan Rafał od lat zajmuje się ich montażem.