Plener Artystyczny w Sadłowie

Oto odpowiedź na nasze pytanie, gdzie niepełnosprawni czytelnicy spędzają czas wolny – np na Plenerze Artystycznym w Sadłowie, który odbywa się w dniach 08.07-13.07.2013. Już po raz ósmy Zbigniew Grodzicki zorganizował go dla artystów rzeźbiarzy, malarzy, garncarzy i innych. Klimat tego pleneru najlepiej oddają zdjęcia.

Teresa Góral, Zbigniew Grodzicki, Ryszard Arkuszyński, Marianna Sobiech

Pałac w którym od 8 lat co rok organizowany jest Plener Artystyczny

Zbigniew Grodzicki organizator rzeźbiarz Sadłowa

art. Teresa Góral

art. Andrzej Sobczyk www.andrzejsobczyk.art.pl

Praca przy Gliniance Marianna Sobiech www.marianna.waw.pl oraz Pan Garncarz Ryszard Arkuszyński www.arkuszynscy.pl

Orgierd Karol Rutkowski z Warszawy

 Film z pleneru w Sadłowie

(Plener Sadłowo 2013) Foto: Piotr Sobiech

Skoro już o plenerach mowa, oto fragment listu jaki otrzymaliśmy od fundacji Podróże Bez Granic: „mam przyjemność zaprezentować Państwu projekt podróżniczy „Leśne podchody dla zaznania puszczańskiej przygody”, którego celem jest otwarcie „wrót lasu” przed osobami z niepełnosprawnością”

Z przyjemnością promujemy akcje skierowane do osób niepełnosprawnych. Jeśli ktoś nie był w Sadłowie, może skorzysta z poniższej propozycji:

http://podrozebezgranic.pl/lesne-podchody-dla-zaznania-puszczanskiej-przygody-zapraszamy-na-kolejny-weekend-z-fundacja-podroze-bez-granic/

Drodzy Czytelnicy, nie patrzcie na życie przez pryzmat niepełnosprawności, tylko możliwości jakie macie. A jak już wrócicie z plenerowych wojaży to pokażcie rodzinom i znajomym, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, szczególnie, że jest wiele możliwości technicznych do likwidowania barier architektonicznych.