Kręgielnia „Mango” umożliwia grę np. niewidomym, niepełnosprawnym ruchowo itp.

Często wiele z osób niepełnosprawnych, nudzi się przed telewizorem lub komputerem a przecież mogą „wyjść/wyjechać” do ludzi i wspaniale się wspólnie bawić, rehabilitować jak i nawiązywać nowe znajomości przy kawie czy herbacie. W województwie kujawsko-pomorskim, w Wąbrzeźnie przy ulicy Sportowej 10, znajduje się lokal dostępny dla osób niepełnosprawnych oraz przystosowany dla osób na wózku. Zakład Aktywności Zawodowej – Kręgielnia „Mango” umożliwia grę np. niewidomym, niepełnosprawnym ruchowo itp.  Można się tam świetnie bawić oraz integrować z innymi.

W lokalu poza kręgielnią można skorzystać z bilardu, piłkarzyków, siatkówka, kortu tenisowy, piłka nożna, dartów, Szachów, masażu relaksacyjnego, siłowni dla kobiet, kawiarenka it. Miejsce to zostało odwiedzone jak i sprawdzone przez podróżników, którzy pragną zarażać swoją aktywnością innych niepełnosprawnych a na dowód tego przesyłają zdjęcia z Kręgielni Mango.

Genialne w swojej prostocie a jakże ułatwia grę w kręgle osobom niepełnosprawnym.

Jeżeli jesteście właścicielami lokalu i chcecie go przystosować do potrzeb osób niepełnosprawnych a nie bardzo macie pomysł jak to zrobić, skontaktujcie się z naszym ekspertem 692 44 94 74, on wie wszystko na temat krzesełek schodowych, platform, podnośników czy schodołazów. Doskonale zna produkty takich firm jak Accorn, Otolift czy Ascendor. Osoby niepełnosprawne chcą korzystać z życia na tyle, na ile mogą. A my możemy im to ułatwić.