Plener Artystyczny w Sadłowie

Oto odpowiedź na nasze pytanie, gdzie niepełnosprawni czytelnicy spędzają czas wolny – np na Plenerze Artystycznym w Sadłowie, który odbywa się w dniach 08.07-13.07.2013. Już po raz ósmy Zbigniew Grodzicki zorganizował go dla artystów rzeźbiarzy, malarzy, garncarzy i innych. Klimat tego pleneru najlepiej oddają zdjęcia.

19

Teresa Góral, Zbigniew Grodzicki, Ryszard Arkuszyński, Marianna Sobiech

91

Pałac w którym od 8 lat co rok organizowany jest Plener Artystyczny

8

Zbigniew Grodzicki organizator rzeźbiarz Sadłowa

7

art. Teresa Góral

6 5 art. Andrzej Sobczyk www.andrzejsobczyk.art.pl

34 Praca przy Gliniance Marianna Sobiech www.marianna.waw.pl oraz Pan Garncarz Ryszard Arkuszyński www.arkuszynscy.pl2

Orgierd Karol Rutkowski z Warszawy

 Film z pleneru w Sadłowie

(Plener Sadłowo 2013) Foto: Piotr Sobiech

Skoro już o plenerach mowa, oto fragment listu jaki otrzymaliśmy od fundacji Podróże Bez Granic: „mam przyjemność zaprezentować Państwu projekt podróżniczy “Leśne podchody dla zaznania puszczańskiej przygody”, którego celem jest otwarcie “wrót lasu” przed osobami z niepełnosprawnością”

Z przyjemnością promujemy akcje skierowane do osób niepełnosprawnych. Jeśli ktoś nie był w Sadłowie, może skorzysta z poniższej propozycji:

77

http://podrozebezgranic.pl/lesne-podchody-dla-zaznania-puszczanskiej-przygody-zapraszamy-na-kolejny-weekend-z-fundacja-podroze-bez-granic/

Drodzy Czytelnicy, nie patrzcie na życie przez pryzmat niepełnosprawności, tylko możliwości jakie macie. A jak już wrócicie z plenerowych wojaży to pokażcie rodzinom i znajomym, że niepełnosprawność nie jest przeszkodą, szczególnie, że jest wiele możliwości technicznych do likwidowania barier architektonicznych.