Życzenia i oferta specjalna dla rodzin z niepełnosprawnym dzieckiem

 Zbliża się wyjątkowy dzień – Dzień Dziecka. Z tej okazji, redakcja Likwidacji Barier życzy Wam kochane Dzieciaki wszystkiego najlepszego!

images

Mądrych rodziców, opiekunów i wychowawców, którzy pokażą Wam, że w życiu nie są ważne ograniczenia ale możliwości. Motywacji do odkrywania tego, co sprawia Wam radość oraz cierpliwości do przezwyciężania trudów. Życzymy Wam także wspaniałych przyjaciół, ci są najlepsi na wszelkie smutki 🙂

images3

 Życzymy Wam akceptacji ze strony rówieśników i lokalnej społeczności. Likwidacji barier architektonicznych, abyście nie musieli pokonywać zbędnych przeszkód. Życzymy Wam, żebyście żyli pełnią życia i na miarę swoich możliwości korzystali z jego uroków.

Zdajemy sobie sprawę, że te życzenia są mocno idealistyczne, ale w końcu od tego są, by je spełniać. Jeśli coś Wam stoi na przeszkodzie, pokażcie rodzicom naszą stronę, opisaliśmy masę rozwiązań ułatwiających pokonywanie barier architektonicznych oraz formalności związane z ich dofinansowaniem.

Z okazji Dnia Dziecka, firma Windy Schodowe ma specjalną ofertę dla rodzin z niepełnosprawnym dzieckiem – rabat na krzesełko schodowe firmy Accorn. Szczegóły oferty pod nr 692 44 94 74 , lub e-mailem info@windy-schodowe.pl pamiętajcie żeby podać hasło „Życie bez barier na Dzień Dziecka”.