Wypróbuj schodołaz – wypożyczalnia urządzeń dla niepełnosprawnych

Na naszym portalu skupiamy się głównie na opisywaniu różnych możliwości likwidowania barier architektonicznych dla osób niepełnosprawnych lub starszych – zarówno tych poruszających się na wózku, jak i posiadających inne niepełnosprawności ruchowe. Podajemy zalety i wady konkretnych rozwiązań oraz ciekawe propozycje systemów do montażu w domu lub obiektach użyteczności publicznej. 

Wiele osób zapewne zadaje sobie w tym miejscu pytanie, skąd tak naprawdę wiedzieć, które rozwiązanie sprawdzi się w konkretnym przypadku? To jakby kupować samochód w ciemno, bez jazdy próbnej i wypróbowaniu jego możliwości. Analogia jest dość trafna, ponieważ dziś chcemy wskazać na możliwe rozwiązanie tego problemu – chodzi o wypożyczalnię schodołazów, która pozwala testować urządzenia. Przeczytaj poniższy wpis i dowiedz się więcej.

 

Wypożyczalnia schodołazów

 

Firma Windy Schodowe z siedzibą w Warszawie wyszła niedawno z niezwykle ciekawą propozycją. Można się umówić na wypróbowanie np. schodołazu. Można go też wypożyczyć, powiedzmy na miesiąc, żeby sprawdzić go w różnych warunkach. Jeżeli ułatwi to pokonywanie barier architektonicznych, wówczas można dalej go wypożyczać lub kupić na własność. 

Trzeba przyznać, ze to bardzo ciekawa opcja, która pozwala na spokojne podjęcie decyzji o ewentualnym zakupie sprzętu. Niezależnie od tego, czy chodzi o schodołaz kroczący czy schodołaz gąsienicowy, wypożyczalnia będzie świetnym miejscem dla przetestowania urządzeń lub użytkowania ich przez pewien czas.

 

Sprawdź schodołazy – wypożyczalnia Windy Schodowe

 

Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie Windy Schodowe? Wypożyczalnia schodołazów i sklep znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckim – 30 min drogi od centrum Warszawy, blisko trasy nr 7 na Gdańsk. Aby umówić się na spotkanie w sprawie schodołaza, prosimy o kontakt z Grzegorzem pod numerem telefonu +48 606 248 022.

Nie ukrywamy oczywiście, że polecamy skorzystać z prezentowanej oferty. Chodzi w końcu o to, aby móc całkowicie komfortowo przetestować różne rozwiązania, które pomogą pokonywać i likwidować bariery architektoniczne – a taka jest nasza misja. Firma Windy Schodowe również wpisuje się w ten schemat, stawiając na pierwszym miejscu zadowolenie swoich klientów. Poniżej prezentujemy przykładowe urządzenia z przedstawionej oferty wypożyczalni schodołazów.

Schodołaz S-max z fotelikiem

Wypożyczalnia schodołazów - s-max z fotelikiem

 

Schodołaz Scalamobil S25 z wózkiem inwalidzkim

Schodołaz z wózkiem inwalidzkim

 

Schodołaz Sherpa z fotelikiem

Schodołaz kroczący wypożyczalnia

 

Prezentacje i testy schodołazów w wypożyczalniach i nie tylko

 

Wszelkie instytucje oferujące pomoc dla osób starszych i niepełnosprawnych, mogą zamówić profesjonalny pokaz dla swoich podopiecznych. Na takim spotkaniu będzie wyjaśniona zasada działania schodołazu, pokazane różne modele, przeprowadzona „jazda próbna” dla chętnych. Ponadto uczestnicy pokazu, którzy zdecydują się wypożyczyć lub kupić schodołaz otrzymają rabat ????

Więcej szczegółowych informacji odnośnie schodołazów, ich rodzajów, cen i możliwości zastosowania znajdziecie na stronie www.uzywane-schodolazy.pl. Tam też dowiesz się więcej o wypożyczalni schodołazów oraz innych punktach oferujących przystępne formy zakupu. Zapraszamy!!!

W ofercie znajdują się schodołazy kroczące oraz schodołazy gąsienicowe (wypożyczalnia zapewnia możliwość przetestowania obydwu rodzajów urządzeń).