Wypożyczalnia schodołazów

Kochani wózkowicze, piszemy tu o różnych możliwościach likwidowania barier, podajemy ich zalety i wady, ale skąd tak naprawdę macie wiedzieć, które rozwiązanie będzie najlepsze dla Was? Otóż firma Windy Schodowe z siedzibą w Warszawie wyszła z ciekawą propozycją. Można się umówić na wypróbowanie np. schodołazu. Można go też wypożyczyć, powiedzmy na miesiąc, żeby sprawdzić go w różnych warunkach. Jeżeli ułatwi Wam pokonywanie barier architektonicznych, wówczas możecie dalej go wypożyczać lub kupić na własność.

Windy schodowe – to firma, która na pierwszym miejscu stawia dobro Klienta. Klienta, który potrzebuje indywidualnego podejścia. S

Wypożyczalnia schodołazów i sklep znajduje się w Nowym Dworze Mazowieckiem – 30 min drogi od centrum Warszawy, blisko trasy nr 7 na Gdańsk. Aby umówić się na spotkanie odnośnie schodołaza prosimy o kontakt z Grzegorzem pod numerem telefonu +48 606 248 022.

Schodołaz S-max z fotelikiem (samochód w tle nie wchodzi w skład zestawu 😉 )

schodolaz_s-max_z_fotelikiem

Schodołaz Scalamobil S25 z wózkiem inwalidzkim

schodolaz_scalamobil_s25_z_wozkiem

Schodołaz Sherpa z fotelikiem

schodolaz_sherpa_z_fotelikiem

Wszelkie instytucje oferujące pomoc dla osób starszych i niepełnosprawnych, mogą zamówić profesjonalny pokaz dla swoich podopiecznych. Na takim spotkaniu będzie wyjaśniona zasada działania schodołazu, pokazane różne modele, przeprowadzona „jazda próbna” dla chętnych. Ponadto uczestnicy pokazu, którzy zdecydują się wypożyczyć lub kupić schodołaz otrzymają rabat 🙂

Więcej szczegółowych informacji odnośnie schodołazów, ich rodzajów, cen i możliwości zastosowania znajdziecie na stronie www.uzywane-schodolazy.pl – zapraszamy!!!

W ofercie posiadamy także schodołazy gąsienicowe